ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Днепропетровщина: 670 пожаров за два месяцаРятувальники фіксують різке збільшення пожеж в екосистемах

Начальник відділу контролю за застосуванням санкцій та супроводу адміністративних позовів, обліку та дослідження пожеж Головного управління ДСНС України в Дніпропетровській області Михайло Порохняч: З початку 2020 року виникло 670 пожеж в природних екосистемах. Найбільше вогнем були охоплені суха трава, очерет, сміття на відкритій території. Також, зафіксовано вже 1 пожежу в лісі Петропавлівського району, в селі Зелений Гай. Від необережного поводження з вогнем невідомою особою знищено суху лісову підстилку та молоді насадження на площі 1 гектари.

Основними причинами виникнення пожеж у природних екосистемах залишаються випалювання сухої рослинності, недотримання населенням заходів пожежної безпеки, перебуваючи в лісових масивах, та порушення правил пожежної безпеки – повідомив фахівець ДСНС Дніпропетровщини.

Пожежі завдають чималих матеріальних збитків державі та громадянам, а також створюють загрозу життю людей.

Саме тому, з метою недопущення виникнення пожеж у природних екосистемах, рятувальники звертаються до населення Дніпропетровщини через засоби масової інформації та проводять масштабні профілактичні заходи з населенням.

Під час брифінгу, представник Служби порятунку «101»  нагадав людям про небезпеку розведення вогнищ на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок, випалювання сухої трави та сміття. Особливо наголосив на необхідності суворого дотримання правил безпеки під час відвідування лісових масивів, адже порушення елементарних правил пожежної безпеки може стати причиною масштабних пожеж та трагічних наслідків.

Крім того, надзвичайник нагадав, що самовільне випалювання рослинності або її залишків суворо забороняється.

Шановні громадяни! Якщо ви помітили загорання в лісах, на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101». Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків.

Головне управління ДСНС

України у Дніпропетровській області

12.03.2020