ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

На каких маршрутах электротранспорта в Днепре будут работать водители-новички11 березня перші випускники школи водіїв трамваїв і тролейбусів Дніпра вийшли на маршрути

Після майже піврічного навчання вони відточують практичні навички під пильним наглядом інструкторів. Набір наступного курсу школи водіїв уже розпочато.

Школу водіїв Дніпра відкрили у жовтні минулого року – як крок до вирішення складної інфраструктурної проблеми.  Через проблеми з трудовою міграцією та фактично розпад системи профтехосвіти водіїв не вистачало катастрофічно.

Слухачі школи опановували не лише навички водіння, а й поводження з електротранспортом. Майбутні кермувальники склали профільні іспити, їм присвоєно робітничу кваліфікацію: «Водій трамвая 3 класу» та «Водій тролейбуса 3 класу». Також нині завершуються іспити у Сервісному центрі МВС України. Після цього нових водіїв зарахують до штату трамвайного та тролейбусних депо.

Загалом у першому випуску школи – 41 водій. Шестеро кермувальників приїхали на навчання з Кам‘янського і Кропивницького.

До кінця квітня водії-початківці працюватимуть на відносно нескладних маршрутах. Це трамвайні напрямки № 6, 9, 17, 18, тролейбусні – № 7, 12, 17 та № 9, 16, 19.

 Наступний навчальний курс у школі водіїв стартує за декілька тижнів. Нині триває набір. Деталі за телефонами: (056)  373-92-13, (093) 459-54-83.

12.03.2020