ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Коронавирусный скандал на Днепропетровщине15 зараженных COVID-19 жителей Першотравенска — жертвы религиозного сборища

Вчера вечером из ДнепрОГА поступило тревожное сообщение:

На Днепропетровщине обнаружили 15 новых случаев заболевания коронавирусной инфекцией. Все — в Першотравенске, сообщил председатель облгосадминистрации Александр Бондаренко

«Наращиваем темпы проведения тестов по коронавирусной инфекции в области. В частности, обследуем людей, с которыми контактировали больные COVID-19, всех пациентов с пневмонией, — отметил Александр Бондаренко. — Только что получили 15 положительных результатов тестов на коронавирус. Всего в области — 41 лабораторно подтвержденный  случай COVID-19».

Когда выяснилось, что вирус в этот маленькие городок завезли участники религиозного мероприятия, было принято решение закрыть этот населенный пункт для общения с внешним миром:

Обласна комісія з питань ТЕБ і НС обмежила виїзд з міста та в’їзд до нього, аби зупинити розповсюдження хвороби. Відповідне рішення має прийняти і міськрада Першотравенська.

«Обмеження стосуються всіх транспортних засобів. Дозвіл на в’їзд матиме лише стратегічно важливий транспорт – вантажівки з продуктами, медикаментами, автобуси, що перевозять працівників підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста, – сказав Олександр Бондаренко. – На всіх блокпостах будуть медичні бригади, які перевірятимуть водіїв та пасажирів на симптоми коронавірусу».

Очільник області додав, що Першотравенська міська лікарня має інфекційні бокси, готові приймати хворих. Сьогодні туди відправили експрес-тести, дезінфектори, захисні засоби для лікарів. В разі необхідності, «важких» пацієнтів направлятимуть до лікарень у Дніпрі. «Звертаюся до мешканців Першотравенська. Будь ласка, залишайтеся вдома. Не гуляйте, не ходіть у гості. Дуже важливо саме зараз забезпечити самоізоляцію», – підкреслив Олександр Бондаренко.

Какие же меры приняли к нарушителям карантинного режима? Судя по тому, как рекламируется эта религиозная секта в пресс-релизе Днепропетровского областного совета, мер никаких не приняли и не примут:

Уточнення інформації

У заяві обласної ради від 7 квітня була переплутана назва і йшлося про причетність баптистської організації до спалаху коронавірусу в Першотравенську.
У цьому населеному пункті немає баптистської громади , тому приносимо свої вибачення баптистській спільноті.
В м. Першотравенськ працює ХЦ «Нове покоління», на базі якої створений «Міжнародний біблійний коледж», і до якого на навчання приїжджали люди з різних країн світу.
Саме в цьому середовищі були виявлені випадки захворювань на коронавірус.
Нагадаємо, нині офіційно підтверджено 20 випадків COVID 19 в Першотравенську.
Довідка:
Перша біблейська школа в Першотравенську пройшла в 1995 році. Навчання тривало один місяць і проходило в будівлі місцевого Палацу культури. Ця школа стала підставою для подальшого розвитку Міжнародної Біблійної школи «Нове покоління». «Нове покоління» — це міжнародне апостольське рух, що налічує понад 450 церков в Європі та США. Старший єпископ церков «Нове покоління» Андрій Тищенко. Про це йдеться на офіційному сайті руху.
Святослав Олійник: «Прошу із розумінням поставитися, але звертаюся до всіх керівників релігійних організацій, в період карантину — утриматися від проведення масових заходів, які несуть загрозу людському здоров’ю. Приношу свої вибачення за неточну інформацію щодо назв організацій».

08.04.2020