ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Появились вакансии в соцслужбе ДнепраЯк працює соціальна сфера Дніпра в умовах карантину

У Дніпрі під час загальнонаціонального карантину продовжують доставляти безкоштовні продуктові набори, товари першої потреби, дезінфекційні засоби літнім одиноким малозабезпеченим мешканцям. До ініціативи, яку запропонував мер Борис Філатов, долучаються все більше спонсорів, меценатів, різних організацій, компаній, а також торговельні мережі та небайдужі містяни.

На сьогодні по Дніпру вже доставлено понад 20 тис. товарів першої потреби та близько 7 тис. продуктових наборів.

«У першу чергу доставляємо їх одиноким літнім людям, у яких немає родичів, що могли б їм допомогти. Але реагуємо й на інші ситуації. Так, у нас уже близько 5 тис. звернень від родичів людей похилого віку, які мешкають в іншому місті і не можуть допомогти стареньким у Дніпрі. На всі звернення реагуємо», – розповів під час пресконференції 13 квітня заступник міського голови, директор департаменту соціального захисту населення Дніпровської міської ради Едуард Підлубний.

Також представник мерії наголосив, що усі соціальні виплати продовжують виплачуватись вчасно.

Директорка міського територіального центру Наталя Беневська зазначила, що на час карантину у терцентрі було закрито денне відділення, проте соціальні працівники продовжують відвідувати підопічних удома.

«Через карантин нам довелося закрити відділення денного перебування людей з інвалідністю, для літніх людей. Проте працівники відділення, що обслуговує людей на дому (які не можуть самостійно виходити та пересуватися), приходять до них щодня. Також хочу запросити тих, хто, на жаль, залишився без роботи, — у нас, у терцетрі, є вакансії», – каже Наталя Беневська.  

13.04.2020