ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

В Днепре коронавирусный больной умер не от covid-19Суточная сводка по эпидемиологической ситуации от мэрии

За минулу добу у Дніпрі по медичну допомогу з ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу звернулося 111 осіб. Так, станом на 16 квітня у місті офіційно підтверджено 24 випадки коронавірусної інфекції, п’ятеро людей одужали. Ще 18 пацієнтів з підозрою на COVID-19 очікують результатів обстеження. Наразі маємо 97 негативних відповідей від системи ПЛР.

За інформацією медиків, 14 квітня у лікарні № 16 помер 65-річний чоловік, якого перевели з інфекційної лікарні № 21 у зв’язку з необхідністю хірургічного втручання. Він пішов з життя після операції. Причина смерті – не коронавірусна інфекція, а запущений гострий процес хвороби.

Про це повідомила під час брифінгу 16 квітня медична директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 1 Надія Сальник.

Вона зазначила: «Ще раз закликаємо, що самоізоляція необхідна для кожного мешканця Дніпра. Хочу також нагадати нашим пацієнтам, що в умовах карантину не обов’язково йти до лікарні, щоб укласти декларацію, отримати консультацію або лікування, електронні рецепти і навіть направлення, бо все це можливо зробити, зателефонувавши своєму сімейному лікарю. Тож, будь ласка, залишайтеся вдома, бережіть себе та піклуйтеся одне про одного».

16.04.2020