ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Будете смеяться: Паша Лазаренко опять хочет быть депутатом

08.09.2010

                                          Дорогі мої співвітчизники!

 

       Тривалий час я перебуваю за кордоном. Тоталітарний режим Кучми, за підтримки окремих олігархів, сфабрикував проти мене низку кримінальних справ. Через це я опинився далеко від нашої з вами рідної неньки - України. Ті, хто перебував та перебуває при владі робили все для того, щоб справедливість не відновилася.

        Чому відбувалося саме таке? Відповідь проста та зрозуміла, - вони мене бояться. Детальніше я про це розкажу нижче. Спочатку я доповім вам про важливу новину - найближчим часом я повертаюсь в Україну. Процес вже пішов. Можливо ви знаєте, що наприкінці серпня американська влада прийняла рішення по суттєве зменшення терміну мого перебування під вартою. А днями мої висококваліфіковані юристи отримають від міністерства юстиції США документи, згідно яких я стану свободою людиною не пізніше кінця вересня цього року.

         Зрозуміло, що після цього я негайно повертаюсь в Україну. Моє першочергове завдання – участь у місцевих виборах 31 жовтня. Я постійно слідкую за подіями на рідній українській землі. Скажу вам відверто, моє серце щемить, бо в Україні відбувається щось страшне. Режим Кучми був змінений владою «помаранчевих» популістів, які моментально пересварилися між собою. Дивитися на це було відверто противно. П’ять років було втрачено, економіка України відкотилася на останні міста в різноманітних рейтингах. Люди стали жити набагато гірше. Я мав надію на те, що новий Президент України зможе переломити ситуацію. На жаль, поки що цього не відбувається. Так, йде певне наведення елементарного порядку. Але справжня керованість економікою як і раніше відсутня. На додаток я бачу злам демократичних інститутів, нехтування стратегічними інтересами нашої країни на користь північного сусіда.

          Але я маю силу зробити докорінні перетворення в Україні. Скажу більше, це – головна мета мого життя. Першим кроком стане участь партії «Громада», яку я очолюю, в місцевих виборах. Ми об’єднаємо під стягами «Громади» кращих представників політичної та ділової еліти не лише Дніпропетровщини а й усієї Центральної України. Ми маємо сильних політиків та економістів, які готові працювати на розбудову великих та маленьких міст, а також сел. До речі, в мене є домовленості, що краща частина депутатів від «БЮТ» будуть балотуватися зі списками «Громади». Це досвідчені та кваліфіковані професіонали, які допоможуть відродити рідний край. 

          Ще одна тема. Специфічну реакцію в мене викликають процеси, коли мери міст, голови районів масово записуються до правлячої партії. Я розумію, що такою є реальність в українській політиці, що місцеві керівники завжди показово демонстрували лояльність до «вищої влади», незалежно від «кольорів» останньої. Але таки події ставлять нашу країну в один ряд із Північною Кореєю, Венесуелою, Білоруссю. Проживши десять років в США, я відповідально стверджую – неможливо побудувати квітучу демократичну країну  на основі однопартійності. Тому, беру на себе велику відповідальність побудувати на основі партії «Громада» політичну силу, яка стане реальною, конструктивною, професійною альтернативою діючій владі. Це вкрай необхідно для забезпечення майбутнього України та її мешканців.

         Я реально оцінюю ситуацію – за підсумками виборів «Громада» в змозі отримати більшість на місцевих виборах в Дніпропетровській, Запорізькій, Кіровоградській, Полтавській та Черкаській областях. З цього плацдарму «Громада» візьме старт для участі в парламентських виборах 2012 року. Впевнений, нас чекає успіх.

         Наостанок поясню, чому ті, хто перебував та перебуває при владі, мене бояться. Бо вони розуміють свою слабкість у порівнянні зі мною. Я є великою  небезпекою для непрофесіоналів. Вони слабкіші за мене, як політики, як економісти, а головне, як господарі. Проте саме сильний господар може навести лад в Україні, підняти рівень життя людей. Таким господарем є я, патріот України Павло Лазаренко. Такі люди є в партії «Громада». Вірю, ми разом з вами, співвітчизники, зробимо Україну сильною!