ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Днепропетровская прокуратура изгнала из города свиней

05.11.2013
За втручання прокуратури мешканцям вул. Моріса Торезадопомогли позбутися небажаного сусідства - численного поголів'я свиней.

Після виходу у засобах масової інформації сюжету щодо влаштування бізнесменом свиноферми на звичайній вулиці, міською прокуратурою спільно з прокуратурою АНД району за даним фактом проведено перевірку із залученням контролюючих органів.

Встановлено, що на господарському подвір'ї по вул. Моріса-Тореза м.Дніпропетровська утримуються свині у кількості 80 голів, що суперечить діючим санітарним правилам та нормам. До того ж, свиням не були зроблені обов'язкові щеплення.

За результатами перевірки Управлінням ветеринарної медицини міста складено припис про усунення порушень Закону України «Про ветеринарну медицину». Господаря подвір'я притягнуто до адміністративної відповідальності та оштрафовано.

Наразі проведено усі профілактичні ветеринарно-санітарні заходи, тварин ідентифіковано, зареєстровано та вивезено.

Крім того прокуратурою АНД району внесено подання про усунення порушень чинного законодавства в діяльності Дніпропетровського міського управління Головного управління Держсанепідслужби в області, яким не здійснено перевірку вказаного об'єкту у зв'язку з колективним зверненням громадян. Вже притягнуто до дисциплінарної відповідальності лікаря з комунальної гігієни. Прокуратура м. Дніпропетровська