ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Днепропетровские МЧС-овцы сходили в театр. И привезли с собой три автоцистерны воды

27.10.2013

24 жовтня на базі Криворізького академічного театру драми та музичної комедії ім. Т.Г.Шевченка службою порятунку Кривого Рогу проведено тактико-спеціальні навчання з особовим складом чергових караулів пожежно-рятувальних підрозділів міста.

У рамках профілактичної роботи щодо попередження трагедій, пов’язаних із відпочинком громадян були проведені навчання з ліквідації умовної пожежі на об’єкті з масовим перебуванням людей, до якого належить театр Шевченка.

Пожежно-рятувальні підрозділи відпрацювали взаємодію з іншими службами, а також провели навчання персоналу закладу діям на випадок виникнення пожежі.

Зазвичай у подібних спорудах шляхами розповсюдження вогню є легкозаймисті матеріали, меблі, обладнання та декорації. Через систему вентиляції полум’я за лічені хвилини може охопити усе приміщення. У разі виникнення загоряння на подібних об’єктах утворюється сильне задимлення, починається паніка працюючих та відвідувачів, що перешкоджає проведенню евакуаційних заходів. Такі особливі характеристики  об’єкту стали основним акцентом у проведенні навчань.

За тактичним задумом, пожежа виникла під час вистави на сцені. Площа умовної пожежі на момент прибуття рятувальних підрозділів склала 40 квадратних метрів. На місце події прибуло три відділення на автоцистернах. Ще до прибуття пожежних підрозділів персоналом театру розпочалась евакуація людей із зали та заходи щодо гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння. Рятувальники завершили евакуацію глядачів та ланками газодимозахисників пожежу було ліквідовано.

Під час розбору дій особового складу при гасінні умовної пожежі, було проведено додаткове вивчення об’єкту разом із технічними працівниками театру. У рамках заходу вогнеборці вдосконалили свої професійні навички щодо дій у випадку пожежі на об‘єктах з масовим перебуванням людей, адже коли стоїть завдання порятунку людини в умовах реальної надзвичайної ситуації, дії рятувальників мають бути безпомилковими.