ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Днепропетровских одиннадцатиклассников выгонят из школы уже 28 мая

25.02.2010

По сообщению пресс-службы горсовета:

Весняні канікули у дніпропетровських школярів проходитимуть з 5 до 11 квітня. Про це під час прес-конференції повідомила начальник управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради Світлана Баляй. „Весняні канікули перенесені у зв’язку із Великодніми святами, під час яких більшість дітей відволікаються від навчального процесу. Тому  на цей період для зручності школярів та їх батьків вирішено влаштувати весняні канікули”, - зазначила Світлана Баляй.

       За словами начальника управління, останній дзвоник цього року для школярів пролунає 27 травня. По закінченню навчального року школярі перехідних класів, а також випускники складатимуть державну підсумкову атестації.  Для одинадцятикласників вона триватиме  з 11 по 18 травня, четверті класи теж здаватимуть її у травні, а дев’ятикласники -  з 1 по 18 червня.

      Урочиста частина, тобто вручення випускникам шкіл документів про середню освіту проходитиме 28 травня з 14:00 до 17:00. Святкову ж програму або випускний кожен клас затверджує на свій розсуд. Школа ж координуватиме цей процес та забезпечуватиме правопорядок, додала Світлана Баляй.

      У Дніпропетровську функціонує 164 середніх загальноосвітніх навчальних закладів, х них 156 – з денною формою навчання та 8 – з вечірньою та заочною. У школах навчаються 81 тисяча 602 учня, з яких 7 тисяч 370 – учні випускних класів, повідомляють в управлінні освіти та науки міської ради.