ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Днепропетровских школьников беcпощадно замониторят

28.01.2010

По сообщению пресс-службы горсовета:

У 2011 році  учні 4-х та 8-х класів середніх  загальноосвітніх шкіл №8, 49  та 112 візьмуть участь у міжнародних моніторингових дослідженнях TIMSS-2011 та PIRLS-2011. Про це повідомили в управлінні освіти та науки Дніпропетровської міської ради.

     У школярів 4-х та 8-х класів будуть оцінювати навчальні досягнення з математики та природничих наук, а учнів 4-х класів ще додатково у техніці читання та розумінні тексту. Вони виконуватимуть тестові завдання, не підписуючи свої прізвища на роботах. Наразі триває підготовка до участі у дослідженні.

     Дослідження проводить міжнародна асоціація досліджень навчальних досягнень (IEA). У світі такі дослідження проводяться кожні чотири роки з 1995 року, а в Україні дослідження TIMSS вперше відбулись у 2007 році. Тоді у моніторингу взяло участь 60 країн, зазначають в управлінні. За результатами майбутніх  досліджень визначиться рейтинг України щодо якості математичної та природничої освіти у школярів.

    Міжнародне моніторингове дослідження TIMSS – це спільна експертна робота його країн-учасниць.  Воно проводиться для вдосконалення математичної та природознавчої освіти у світі, покращення методів навчання та навчальних програм, зазначають в управлінні.