ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Днепропетровский госисполнитель попался на $400

23.07.2010

Проти державного виконавця, який вимагав хабар, прокуратурою порушено кримінальну справу.

22 липня 2010 року прокуратурою Дніпропетровської області порушено кримінальну справу проти державного виконавця одного з відділів державної виконавчої служби Дніпропетровського міського управління юстиції за ч.2 ст.368 Кримінального кодексу України (одержання хабара, поєднане з його вимаганням, що карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна).

В ході досудового слідства встановлено, що 29 жовтня 2009 року Бабушкінським районним судом міста Дніпропетровська, через невиплату кредитних платежів, на квартиру та автомобіль громадянина М. було накладено арешт.

Після виконання боргових зобов’язань перед банком чоловік звернувся до державного виконавця з приводу зняття арешту з його рухомого та нерухомого майна. Але все виявилось не так просто – треба було віддати 3 200 гривень державному виконавцю. Такі були умови службовця, інакше постанови про закриття виконавчого провадження не буде.

Чоловік погодився на умови держвиконавця, але пішов не гроші збирати, а до правоохоронців. 22 липня 2010 року хабарника було затримано, хабар у сумі 3 200 гривень – вилучено. Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу – взяття під варту.

Досудове слідство у кримінальній справі триває.

 

Прес-служба прокуратури області