ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Есть чем похвастаться: за 3 года – 3%

01.11.2013

Зростає  роль  підприємств  малого  та середнього  бізнесу  в  економіці області Це результат ефективної системної роботи обласної влади з підтримки малого та середнього бізнесу й підвищення якості надання дозвільних послуг. Про це доповів губернатору Дмитрові Колєснікову директор департаменту економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації Анатолій Комірний під час засідання регіонального комітету економічних реформ.

В області діє 35,5 тис. малих і середніх підприємств, зареєстровано більше 180,0 тис. фізичних осіб-підприємців. За останні 3 роки кількість підприємств малих та фізичних осіб-підприємців зросла майже на 3%. В цьому секторі економіки зайнято більше 400,0 тис. чоловік, які потребують від влади рішучих та конкретних дій по створенню належних умов для розвитку підприємництва.

У містах і районах Дніпропетровської області створено та діють 35 дозвільних центрів, у яких працює 52 державні адміністратори, що видають дозвільно-погоджувальні документи за принципом «єдиного вікна». У роботі місцевих дозвільних центрів беруть участь фахівці структурних підрозділів райдержадміністрацій і виконавчих комітетів міських рад, а також представники дозвільних органів.

З початку 2013 року дозвільними центрами Дніпропетровської області видано 12 773 документів дозвільного характеру, у тому числі прийнято 3 799 декларації.

Для того, щоб система надання дозвільних документів стала ще доступнішою та зручнішою, у Дніпропетровській області впроваджено Регіональний віртуальний офіс електронних адміністративних послуг Дніпропетровської області. Віртуальний офіс (e-services.dp.gov.ua) є системою веб-порталів: внутрішнього – для працівників органів влади та зовнішнього – для заявників. Наразі до бази даних Віртуального офісу внесено повну інформацію про 1466 дозвільних документів та автоматизовано процес їх надання.