ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Генпрокуратура в Днепропетровске копает так глубоко…

10.05.2012

Сьогодні, 10 травня, за постановою слідчого Генеральної прокуратури України, санкціонованої прокурором на одному з кладовищ м. Дніпропетровська було проведено ексгумацію трупа, з метою проведення експертизи в рамках кримінальної справи, що перебуває в провадженні Генеральної прокуратури України.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури у Дніпропетровській області.

«Ексгумація була проведена за постановою слідчого Генеральної прокуратури України, з чітким дотриманням вимог Кримінально-процесуального кодексу України. Усі процесуальні питання, пов’язані з ексгумацією трупа погоджені з керівництвом Генеральної прокуратури України», – зазначила прокурор Дніпропетровської області Наталія Марчук.

Водночас, як пише «Українська правда» з посиланням на «Інтерфакс», ексгумоване тіло належить колишньому жителю Дніпропетровська Олександру Мільченку на прізвисько Матрос.

В ході ексгумації громадський порядок забезпечували 10 співробітників міліції.

Як стало відомо «Інтерфакс-Україна» від джерела, близького до силових структур, ексгумація тіла Мільченка пов’язана з тим, що прокуратура хоче ще раз переконатися, чи дійсно він помер від цирозу печінки, а не був отруєний.

Зазначимо, злочинне угруповання Матроса діяло в Дніпропетровську майже протягом 10 років.

За деякими версіями, поширюваними місцевими ЗМІ, Мільченко був пов’язаний з донецькою бандою Євгена Кушніра, яка, у свою чергу, нібито мала відношення до замовних вбивств народних депутатів Євгена Щербаня і Вадима Гетьмана.

З Мільченком спілкувався колишній прем’єр Павло Лазаренко.

Источник: zik.ua