ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Горожан приглашают посмотреть на историческую реконструкцию форсирования Днепра

28.10.2013

Об этом сообщают из Днепропетровской ОГА:

 

Завтра, 29 жовтня, о 12.00 у Дніпропетровську на вул. Набережна Заводська біля пам’ятника Воїнам 152-ї стрілецької девізії відбудеться наймасштабніша в історії України реконструкція історичних подій форсування Дніпра, а також військовий парад. Реконструкція проводиться з нагоди 70-річчя визволення Дніпропетровська від фашистських загарбників.

Загалом у проведенні реконструкції форсування річки Дніпро та військовому параді будуть задіяні більше 1,7 тис людей, 26 клубів ре конструкторів із України, Росії та Білорусії, до участі у реконструкції буде залучено понад 170 одиниць техніки сучасної та часів Великої Вітчизняної війни. Переглянути реконструкцію історичних подій форсування Дніпра запрошуються всі бажаючі.

Для більш зручного перегляду пряма трансляція реконструкції історичних подій форсування Дніпра буде виводитися на два плазмові екрани, які будуть розміщені безпосередньо біля глядачів на вул. Набережна Заводська біля пам’ятника Воїнам 152-ї стрілецької девізії. Для тих, хто не зможе переглянути реконструкцію безпосередньо на місці подій буде проходити он-лайн трансляція на сайті Дніпропетровської облдержадміністрації: adm.dp.ua та на провідних сайтах Дніпропетровщини. 30 жовтня о 20.00 Дніпропетровська державна телерадіокомпанія (51 канал) транслюватиме телевізійну версію реконструкції історичних подій форсування Дніпра.