ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Губернатор Колесников послал мэров в котельные и на перекрестки

05.11.2013

Об этом сообщают из Днепропетровской ОГА:

Темою селекторної наради, яка пройшла сьогодні в залі засідань облдержадміністрації, була взаємодія місцевих адміністрацій, органів місцевого самоврядування, підприємств житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій по оперативному реагуванню на виникнення аварійних ситуацій, скарги мешканців по питанням проходження опалювального сезону.

Сьогодні на Дніпропетровщині працюють всі 100% котелень, підключені до опалення 98,8% житлових будинків, всі дошкільні і учбові заклади та лікарні. До зими підготовлено 630 одиниць снігоприбиральної спецтехніки, заключні договори на 888 одиниць додаткової спецтехніки.

Як показали штабні тренування по готовності до роботи в умовах складних погодних умов, які пройшли 30-31 жовтня поточного року, в усіх містах та районах області, службам є над чім працювати. Керівник регіону Дмитро Колєсніков відзначив високий професіоналізм та якісну роботу штабів в містах Павлоград, Вільногірськ, Марганець, Синельниково, а також П’ятихатському, Покровському, Юр’ївському районах.

Особлива увага приділялась проблемі вирішення звернень громадян, які надходять з приводу теплопостачання будинків. Губернатор Дніпропетровщини Дмитро Колєсніков взяв на особистий контроль питання про звернення громадян по теплопостачанню соціальної сфери, а також ветеранів Великої Вітчизняної війни.

«Запам’ятайте, відсутність опалення в окремому будинку, стояку чи квартирі повинні сприйматися Вами та службами як надзвичайна ситуація. – підкреслив Дмитро Колєсніков, звертаючись до керівників міст та районів Дніпропетровщини. – При знижені температури зовнішнього повітря теплоенергетики повинні адекватно реагувати та підтримувати відповідну температуру теплоносіїв. Візьміть на особистий контроль роботу диспетчерських служб з питань проходження опалювального сезону. Реагування на всі запити мешканців має бути швидким та дієвим».

Також було порушене питання якісного освітлення доріг та вулиць. Статистика говорить, що на перехрестях неосвітлених доріг відбуваються 27% ДТП. Крім того, вночі на 35% збільшилась тяжкість наслідків ДТП, тому існує потреба системного підходу до вирішення проблем освітлення на дорогах та вулицях.

Керівник регіону поставив завдання до кінця поточного року провести інвентаризацію працюючих зупинок громадського транспорту, а також визначити потребу в розбудові нових. Координувати роботу буде управління інфраструктури облдержадміністрації.