ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Губернатор Вилкул сформировал команду

13.04.2010

 

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул представив апарату та керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації першого заступника В'ячеслава Задорожного та заступників -  Марію Пустову, Івана Ступака, Геннадія Темника, Надію Подоплєлову та В’ячеслава Антонова. Відповідне розпорядження про призначення Він підписав 12 квітня.

Голова облдержадміністрації подякував Євгенію Бородіну, Петру Декальчуку, Айні Риженко за плідну працю на благо Дніпропетровської області та нагородив Петра Декальчука заохочувальною відзнакою голови облдержадміністрації та вручив пам’ятну медаль, Айну Риженко - заохочувальною відзнакою облдержадміністрації та вручив нагрудний знак за розвиток регіону, Євгенія Бородіна – почесною грамотою облдержадміністрації.
Олександр Вілкул привітав новопризначених й визначив перед ними ряд завдань, на яких вони повинні будуть зосередитись першочергово.

«Ми дуже ретельно й скрупульозно підходили до відбору кандидатур. Сьогодні я з задоволенням можу констатувати, що всі заступники – досвідчені, кваліфіковані спеціалісти, які мають за плечима великий господарський та організаційний досвід роботи. Не менш важливо ще те, і я приділяв цьому велике значення, – всі вони зарекомендували себе як чесні, відповідальні керівники, які небайдужі до проблем людей» - наголосив Олександр Вілкул - «Починати свою роботу їм доведеться в жорстких умовах, тому що проблем в області накопичилося дуже багато. Більшість з них потребують найскорішого вирішення, тому їм потрібно  максимально швидко включатися в роботу. У нас є спільне розуміння задач, які стоять сьогодні перед Дніпропетровщиною та спільне бачення того, як ці питання вирішити».

Голова облдержадміністрації зауважив, що нові керівники здатні здійснити всі необхідні кроки для розвитку Дніпропетровщини та виконання завдань, визначених Президентом України.

Довідково:

Задорожний В'ячеслав Казимирович - призначений першим заступником голови облдержадміністрації, відповідатиме за питання промисловості, паливо-енергетичного комплексу та охорону здоров’я. До призначення працював першим заступником голови обласної ради по виконавчому апарату - начальником управління з питань соціально-економічного розвитку регіону та взаємодії з органами. Має дві вищі освіти: 1997 рік - Міжрегіональна академія управління персоналом; 1982 рік - Дніпропетровський металургійний інститут.

Ступак Іван Іванович – призначений заступником голови облдержадміністрації, відповідатиме за взаємодію з правоохоронними органами. До призначення працював заступником голови обласної ради по виконавчому апарату - начальником відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та контролюючими органами Дніпропетровської обласної ради. Вищу освіту здобув в 1985 році у Вищій школі КДБ СРСР ім. Ф.Е.Дзержинського.


Подоплєлова Надія Леонідівна – призначена заступником голови облдержадміністрації - керівником апарату облдержадміністрації, відповідатиме за кадрове та організаційно-фінансове забезпечення облдержадміністрації. До призначення працювала керуючою справами виконкому Криворізької міської ради. Має дві вищі освіти: 1982 рік - Київський інститут народного господарства ім. Д.С.Коротченка; 2001 рік - Київський національний економічний університет.

Темник Геннадій Павлович – призначений заступником голови облдержадміністрації, відповідатиме за питання пов’язані з житлово-комунальним господарством, будівництвом та транспортом. До призначення працював заступником Криворізького міського голови. Вищу освіту здобув в 1992 році в Воронезькому вищому військовому авіаційному інженерному училищі.

Пустова Марія Іванівна – призначена заступником голови облдержадміністрації, відповідатиме за соціальний блок. До призначення працювала начальником управління з питань забезпечення роботи керівництва обласної ради та протокольних заходів Дніпропетровської обласної ради з вересня 2006 року. Має дві вищі освіти: 1980 рік - Київський торговельно-економічний інститут; 2003 рік - Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Української Академії державного управління при Президентові України.

Антонов В’ячеслав Васильович – продовжено термін повноважень на посаді заступника голови облдержадміністрації. Відповідає за питання економіки та фінансів. Вищу освіту здобув в 1972 році в Кіровоградському інституті сільськогосподарського машинобудування.