ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

И начнется студенческая жизнь...

30.08.2010

 

31 серпня о 8:30 на стадіоні Дніпропетровського державного університету залізничного транспорту імені академіка Лазаряна (вул. Лазаряна, 2) відбудеться урочисте посвячення у студенти першокурсників університету. Про це повідомили в управлінні освіти та науки Дніпропетровської міської ради. Привітає студентів зі святом голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод, міський голова Іван Куліченко та його заступник Ірина Зайцева.

31 серпня о 18:00 у палаці студентів Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара (пл. Шевченка, 1)відбудеться урочисте посвячення у студенти першокурсників університету. Вітатимуть студентів голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександр Вілкул та міський голова Іван Куліченко.

На урочисті церемонії запрошені першокурсники навчальних закладів та їх батьки. Спочатку запрошених привітають ректори та декани. Після цього відбудеться вручення символічної залікової книжки та студентського квитка представникам першокурсників. Також від студентів прозвучить урочиста клятва першокурсників.

Прес-служба Дніпропетровської міської ради