ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Картинка дня: на улицах грабители, а в квартиру звонят аферисты

20.10.2011

По информации ЦОС ГУ МВД в Днепропетровской области:

 

19 жовтня п. р. до працівників Жовтоводського міськвідділу міліції звернулася 54 річна жінка. Заявниця повідомила про те, що о 21.00  невiдомий,  вдаривши  рукою  в  обличчя,  заволодiв сумочкою з грошима  (3  грн.),  перепусткою  на  пiдприємство  та  банківською карткою.

За скоєння злочину по «гарячих слiдах» був  затриманий непрацюючий, ранiше судимий, 24 річний громадянин.

За цим фактом слідчим відділом вирішується питання про порушення кримінальної справи за ст. 186 КК України «Грабіж».

 

За пограбування 33 річного громадянина, що мало мiсце 15.09.2011 працівниками карного розшуку Індустріального райвідділу міліції Дніпропетровського міського управління був затриманий  46 річний мешканець Криничанського району.

Викрадений мобільний телефон – вилучено.

За цим фактом слідчим відділом було порушено кримінальну справу за ч. 1 ст. 186 КК України «Грабіж».

Зловмиснику загрожує штраф  від  п'ятдесяти  до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк  від ста  двадцяти до двохсот сорока годин,  або виправні роботи на строк до двох років,  або арешт на строк до шести  місяців,  або позбавлення волі на строк до чотирьох років.

  

19 жовтня до працівників Баглійського райвідділу міліції Дніпродзержинського міського управління  звернувся  83 річний пенсiонер. Заявник повідомив про те, що близько 16.00  до його помешкання прийшла невiдома  жiнка та представившись знайомою його доньки,  яка  перебуває  на лiкуваннi  в  психiатричному  вiддiленi,  попросила    у потерпiлого грошi у сумi  200  гривень  на  лiкування  доньки.  Потерпілий  намагаючись дати грошi, пiдiйшов до тумбочки де  вони  зберiгались,  але  в останню мить передумав  i  наказав  жiнцi  вийти  з  квартири. 

Виходячи  з помешкання  жінка  попросила  у  потерпiлого  води,  а  коли    останнiй

вiдволiкся, викрала грошi в сумi 15  тис.  900  грн.,  10  тис.  росiйських рублiв та 1 тис. 200  доларiв  США. 

Наразі, прийнятi  заходи  до  встановлення  та затримання зловмисницi i вилучення викраденого. За цим фактом слідчим відділом вирішується питання про порушення кримінальної справи за ст. 185 КК України «Крадіжка».

Своєю чергою правоохоронці звертаються до пересічних мешканців Дніпропетровщини й радять: бути пильними у спілкуванні з незнайомцями, ні в якому разі не залишати непроханих гостей в своїх оселях без нагляду.

У разі виникнення будь-яких підозр, щодо можливого вчинення злочину негайно телефонуйте до міліції (102)!

19.10.2011

http://www.umvs.dp.ua