ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Каждый видит проблему по своему

16.03.2011

В связи с близящимся Днем работников коммунального хозяйства (воскресенье, 20 марта) днепропетровский губернатор обратился к коммунальщикам:

Шановні працівники житлово-комунального господарства!

Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Забезпечення високої якості житлово-комунальних послуг – це запорука комфортного життя для мільйонів громадян області.  Задля цього близько 40 тисяч людей працюють на підприємствах житлово-комунальної галузі Дніпропетровщини.

Минулого року у галузі ЖКГ  розпочалася суттєва модернізація та реформування.  Розпочато масштабні роботи з реконструкції котелень та насосних станцій міст та сіл області, сучасні технології запроваджено у водовідведенні. Будуються нові полігони для твердих побутових відходів, стають до роботи нові сміттєвози, у містах області з’являються нові місця для відпочинку – європейського рівня парки та сквери.  Невдовзі ще 100 тисяч нових дерев та кущів прикрасять наш регіон. Минулого року  введено в експлуатацію більше 100 км газових мереж, а загальна площа ремонту доріг населених пунктах області склала близько 1 млн 400 тис. кв м , а це 165 % до плану! 

Все, що зроблено, було б неможливим без вас, шановні працівники житлово-комунального господарства. Від такої результативної спільної роботи залежить розвиток нашої Дніпропетровщини, її інфраструктури.

Від усієї душі бажаємо вам міцного здоров'я, благополуччя, успіхів і здобутків у необхідній і важливій для всіх роботі на благо Дніпропетровщини!

 

 

З повагою

Голова Дніпропетровської  облдержадміністрації   Олександр Вілкул                                   

Голова Дніпропетровської  обласної ради  Євген Удод