ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Купить гектар леса за 200-тысячную взятку не удалось

18.03.2011

Корупція – явище багатопланове, що набуває нових форм для виживання. За унікальну здатність пристосовуватися до умов, що змінюються корупція нагадує вірус. Тому і для боротьби з нею використовуються численні методи.

Економісти довели, що боротьба з корупцією дає негайний позитивний результат у співвідношенні 1:23 в окремій країні і 1:250, якщо боротьба ведеться на міжнародному рівні. Тому напрошується висновок: з корупцією потрібно боротися спільно, «всім миром».

17 березня цього року працівниками ДСБЕЗ Дніпропетровщини був затриманий хабарник. Ним виявився голова однієї з сільських рад Новомосковського району 58-річний державний службовець 4-ї категорії, який вимагав та о 19.30 на території однієї з туристичних баз, розташованих на території району отримав хабара в сумі 200 тисяч гривень від мешканця м. Дніпропетровська, 39-річного приватного підприємця. Хабар лиходій отримав за вирішення питання щодо надання йому 1 га землі в тому ж живописному районі нашої області. Предмет хабара – гроші – вилучений. Порушена кримінальна справа за ч. 2 ст. 368 Кримінального кодексу України («Одержання хабара»).

 

Яна Шнурко

ВЗГ ГУМВС України в Дніпропетровській області