ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Льготы для погорельцев «Славянки»

24.09.2009

 

Понад 140 направлень на різні ринкові об’єкти міста видано постраждалим на ТВК «Слов’янський базар» для продовження заняття підприємницькою діяльністю. Про це під час зустрічі с постраждалими повідомив в.о. начальника управління податків та зборів Департаменту споживчого ринк Дніпропетровської міської ради Борис Невдаха. Найбільшим попитом користуються місця на Центральному ринку « Озерка», ТВК» Новий металург» та торгівельний майданчик на вулиці Ширшова. «Всі керівники ринкових об’єктів  готові надавати торгові місця на пільгових умовах. Ці пільги визначаються в індивідуальному порядку  в залежності від виду торгового місця, від характеру аренди тощо. З першого листопада  свою роботу планує розпочати торгівельний комплекс по Бульвару Слави, що на житловому масиві Перемога. Керівник комплексу готовий надати під торгівлю промисловим товаром до 200 місць,» - повідомив Борис Невдаха. Окрім цього адміністрація  ТВК « Металург»  пропонує  обладнати до ста робочих місць на третьому поверсі свого комплексу впродовж місяця. Але необхідна гарантія, що ці місця дійсно будуть задіяні підприємцями. На сьогодні тут надано робочі місця сорока підприємцям, зазначив Борис Невдаха.

З метою допомоги постраждалих на ТВК « Слов’янський базар»  у вирішенні питань у взаємовідносинах з банками призначено координатора. Ним став заступник міського голови Ігор Шевченко. Для отримання консультативної допомоги необхідно звертатися за телефоном 745-35-47.

Без додаткової оплати постраждалі зможуть отримати копії реєстраційних посвідчень та Витяг з єдиного державного реєстру про реєстрацію їх як приватних підприємців. Всі необхідні документи постраждалі зможуть отримати по проспекту ім.Газети Правда, 42. Про це під час зустрічі повідомив перший заступник міського голови Анатолій Крупський.

Також безкоштовно зможуть відновити втрачені під час пожежі паспорти всі постраждалі. Для цього їм необхідно звернутися до районних паспортних столів . Паспорт буде виданий щонайпізніше за тиждень. А для відновлення закордонного паспорта потерпілим необхідно звернутися до міського управління міліції. про це повідомила заступник начальника ВГІРФО ДМУ УМВС України в Дніпропетровській області Оксана  Некрасова.

Поза чергою та без перездачі екзаменів зможуть відновити свої водійські права постраждалі, що їх втратили. ля цього їм необхідно звернутися до одного із МРЕО. При собі необхідно мати фото , медичну та довідку про здачу екзаменів. На період відновлення водійських посвідчень та техпаспорта постраждалим водіям видається тимчасова довідка, що дозволить керувати транспортним засобом, повідомив представник ДАІ.

Для отримання всіх втрачених документів необхідно пред’явити довідку про признання постраждалим на ТВК « Слов’янський базар»  . Отримати її можна після бесіди зі слідчим. Для цього всім обов’язково необхідно прийти на прийом до слідчого, наголосила начальник СУ Дніпропетровського міського управління міліції Ірина Троян.

Представники ініціативної групи постраждалих на ТВК « Слов’янський базар»  зустрілися з секретарем міської ради Олександром Тимошенко. Вже найближчої сесії, яка відбудеться 30 вересня депутати обговорять вимоги та прохання, з якими постраждалі звертаються до депутатів Дніпропетровської міської ради. За словами її секретаря, допомогу, яку можливо надати постраждалим в межах повноважень органів місцевого самоврядування буде надано. Компенсація ж матеріальних збитків постраждалим з місцевого бюджету не передбачена.

Прес-служба дніпропетровської міської ради