ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Милиционеры спасли пьяную женщину

07.09.2010

 

Жінка напідпитку стала б легкою здобиччю для зухвалого грабіжника, якби не швидка реакція воїнів місцевої спеціальної моторизованої військової частини міліції.
Близько 21.30 увагу старшого солдата Віталія Музики та солдатів Романа Балакерева і Олександра Бойцуна, які несли службу з охорони громадського порядку в Бабушкінському районі Дніпропетровська, привернула жінка середніх років, яка, похитуючись, ішла вздовж вулиці. Вочевидь, громадянка перебувала у стані алкогольного сп’яніння, тож військові правоохоронці попрямували їй назустріч, аби зупинити для перевірки документів.
Військовослужбовцям залишалося пройти не більше сорока метрів, аж раптом до жінки підбіг якийсь молодик і, вихопивши з її рук сумочку, кинувся тікати. Воїни ВВ, не вагаючись, побігли слідом за ним. Діставшись найближчої багатоповерхівки, зловмисник заскочив до одного з під’їздів будинку і почав дзвонити у перші-ліпші двері, сподіваючись, що зможе сховатися від переслідування. Однак пильні мешканці квартири відкривати незнайомцю не наважилися, а вже за кілька хвилин біля грабіжника опинився військовий наряд.
Під час затримання молодик поводився вкрай агресивно. Коли ж на його зап’ястках клацнули наручники, почав просити військовослужбовців його відпустити, запропонувавши за свободу не багато не мало 200 доларів США. Певна річ, спокуслива пропозиція військових правоохоронців не зацікавила. Затриманого, який виявився 28-річним Микола Т., воїни ВВ супроводили до міськвідділу міліції, де у відношенні нього було порушено кримінальну справу.
А вилучену у зловмисника сумочку, в якій знаходилися два мобільні телефони та особисті речі вартістю 1200 гривень, незабаром повернули горе-власниці. Жінка щиро дякувала правоохоронцям за допомогу і каялася у власній необачності, через що мало не позбулася свого майна.

ratnik.gov.ua