ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Налоговик из Полтавы недолго хулиганил в Днепропетровске

19.10.2011

         Набув чинності вирок Дніпропетровського  районного суду Дніпропетровської області стосовно старшого оперуповноваженого  головного відділу податкової міліції м. Полтави, який вимагав хабара від місцевих приватних підприємців за відмову у проведенні слідчих дій.

 Встановлено, що податковою міліцією м. Полтави розслідувалась кримінальна справа, яка була порушена за фактом ухилення від сплати податків у відношенні кількох полтавських комерційних структур, контрагентами яких виступали два дніпропетровські приватні підприємці.

 Прибувши без будь-якої службової необхідності до м.Дніпропетровська, старший лейтенант податкової міліції м.Полтави, зловживаючи своїм службовим становищем, зустрівся з цими підприємцями і запропонував передати йому гроші, начебто для того, щоб залагодити з деякими посадовими особами полтавської податкової міліції питання у кримінальній справі.

3 липня  2009 року  співробітники СБУ разом зі слідчими прокуратури затримали його на «гарячому» під час отримання 114 тис. гривень.

Вироком суду податківця визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст. 369 (давання хабара) та ч. 3 ст. 190 (шахрайство)    Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді 2 років позбавлення волі.

 

 

Прес-центр УСБУ у Дніпропетровській області