ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Облсовет: «Днепропетровцы уже понимают, что дворников и ЖКХ в городе нет»

02.11.2013

Євген Удод: «Дніпропетровці вже розуміють, що можуть приводити до ладу свої двори, проявивши власну ініціативу»

 

У Дніпропетровську триває конкурс «Красивий двір», який активно підтримує голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод. В рамках акції ініціативні жителі міста займаються благоустроєм своїх прибудинкових територій. Так, 2 листопада до масового осіннього прибирання долучилися ще два райони – Ленінський та Кіровський - загалом близько 700 чоловік, мешканців 30 багатоквартирних будинків.

- Традиція спільними зусиллями наводити лад у місті поступово входить в життя Дніпропетровська. Сьогодні городяни вже розуміють, що можуть привести до ладу свої двори, проявивши власну ініціативу, а ми, у свою чергу, всебічно допомагаємо їм у цьому, - підкреслив Євген Удод. - Два тижні поспіль я сам із задоволенням приймаю участь у заходах з благоустрою, висаджую дерева, і щоразу знайомлюся з цікавими, небайдужими людьми, яким щиро хочеться допомагати.

В рамках вже других суботніх заходів, упорядковано прибудинкові території, на прохання ініціативних груп завезено чорнозем, пісок, саджанці дерев та кущів, людям видано необхідний для прибирання інвентар, рукавички, мішки для сміття, фарба та пензлі.

Третій захід з благоустрою заплановано провести через тиждень, 9 листопада, а  перший відбувся 26 жовтня. Нагадаємо, що конкурс «Красивий двір» триває вже близько двох місяців. В результаті акції надійшло 150 заявок і прийом побажань від жителів міста досі триває.

 

По материалам пресс-служба областного совета