ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

ОГА призналась, что социальные долги в области есть

06.11.2013

Как сообщают из Днепропетровской областной госадминистрации:

Повністю погашена заборгованість на допомогу по догляду за інвалідами І та ІІ груп

4 листопада в повному обсязі профінансовано виплату грошової допомоги особам, які проживають разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду. Ці виплати націлені на догляд за ними. Про це повідомили в департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації.

На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича в минулому році допомога по догляду за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного захворювання була підвищена майже в 10 разів. З 1 січня поточного року максимальний розмір допомоги становить 1147грн.

У зв’язку з відсутністю кошторису та фактичного фінансування. протягом липня-жовтня створилася заборгованість по зазначеній виплаті.

За сприяння губернатора Дмитра Колєснікова область отримала додаткові кошти в сумі 23,6 млн.грн. за рахунок трансфертів з державного бюджету для забезпечення виплати до кінця 2013 року.

На сьогодні в повному обсязі забезпечено виплату за липень-жовтень, за листопад виплата буде здійснена в установленому порядку після 10 числа.

Довідка.

Розмір допомоги призначається з урахуванням доходів родини, а саме як різниця між трьома прожитковими мінімумам на кожного члена сім’ї та середньомісячним сукупним доходом родини за попередні шість місяців.

Допомога призначається з місяця звернення за допомогою на шість місяців, а у разі коли догляд здійснює непрацюючий пенсіонер – на 12 місяців.

Важливо знати

Виплата допомоги на догляд припиняється у разі, коли інвалід I чи II групи внаслідок психічного розладу перебуває на повному державному утриманні або стаціонарному лікуванні впродовж повного календарного місяця.