ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Перед выборами людям в Днепропетровске вернут почтовые ящики

25.05.2012

Євген Удод: „Йдучи на зустріч проханням наших земляків, ми відродимо поштові скриньки у багатоквартирних будинках”. В ході тринадцятої сесії обласної ради депутати  внесли зміни до обласної Програми розвитку поштового зв’язку на 2008-2012 роки.

- Поштовий зв’язок вважається найдавнішим типом зв’язку в історії людства, - зазначив голова обласної ради Євген Удод. - І хоча сучасні комп’ютерні технології стрімко розвиваються, спрощуючи спілкування та скорочуючи час на листування й отримання необхідної інформації, люди старшого віку  зберігають вірність традиціям.

- Проте, на жаль, у більшості будинків, - зауважив голова обласної ради, - знищено поштові скриньки. Таким чином, люди позбавлені можливості отримувати листи, пресу, квитанції на комунальні послуги. З такими скаргами до органів влади неодноразово зверталися мешканці області. Ми пішли на зустріч нашим громадянам. За ініціативою губернатора області Олександра Вілкула прийнято рішення  за рахунок коштів обласного бюджету відродити поштові скриньки у будівлях комунальної власності.

На першому етапі ми встановимо їх у великих містах – Дніпропетровську та Кривому Розі. У перспективі – в інших населених пунктах  регіону.

Разом з тим, я б хотів звернутися до жителів багатоквартирних будинків – подбати про збереження поштових скриньок. Сьогодні усім нам треба переходити до співпраці  громадськості,  влади  і бізнесу. Я переконаний така синергія  дозволить нам ефективніше вирішувати нагальні питання наших земляків, покращувати якість життя громадян, - сказав Євген Удод.

Відділ з питань зв’язків з громадськістю та пресою обласної ради