ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Прокуратура обнаружила в Днепропетровске еще один украденный дом

04.11.2013

Прокуратурою області розпочато кримінальне провадження за фактом незаконного привласнення держмайна на суму понад 400 тис. гривень

У вересні поточного року прокуратурою Дніпропетровської області проведено перевірку додержання вимог чинного законодавства при використанні державного майна.

Встановлено, що у 1995 році шляхом приватизації було створене підприємство, яке з моменту утворення знаходилось у нежитловому приміщенні площею 415 квадратних метрів по вулиці Ширшова м.Дніпропетровська. Що цікаво, відповідно до плану приватизації це приміщення не увійшло до статутного фонду новоствореного товариства та залишилось в державній власності

Проте, восени 2006 року посадові особи товариства, з метою реалізації свого наміру на привласнення державного майна, шляхом створення штучних спорів звернулись з позовами до Господарського суду Дніпропетровської області та Господарського суду м. Києва. І рішеннями цих судів, (які, в подальшому були скасовані касаційною інстанцією), право власності було визнано за вказаним товариством. В результаті, приміщення, вартістю понад 400 тисяч гривень, було відчужено іншому підприємству з метою легалізації об’єкту державної власності.

За результатами проведеної перевірки прокуратурою області розпочато кримінальне провадження за ознаками складу злочинів, передбачених ч.5 ст.191 (привласнення майна, шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах) та ч.1 ст.209 (легалізація доходів, одержаних злочинним шляхом) Кримінального кодексу України.

Прес-служба прокуратури області