ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

с Днем Знаний, Днепропетровск!

01.09.2010

 

Дорогі школярі та студенти! Шановні педагоги!

Вітаю вас  з Днем знань і початком нового навчального року!

Всі ми в цей день згадуємо своє найперше 1 вересня, і немає такої людини, яка б не вважала це свято своїм. Тому особливо теплі слова привітання - дітям, які вперше переступають поріг школи. Для першокласників це особлива і незабутня подія, адже попереду їх очікує надзвичайно цікаве життя. Під час навчання у школі бажаємо усім школярам розкрити свої здібності та таланти,щоб втілити свої мрії в життя і досягти заповітної мети!

1 Вересня – це свято й для тисяч студентів вузів і технікумів. Студентська пора – це початок дорослого життя і прийняття перших самостійних рішень.

Нинішні школярі і студенти невдовзі будуть вписувати нові сторінки в історію нашого регіону, робитимуть свій внесок у розвиток і процвітання області та всієї України. Пам’ятайте і гордіться тим, що ви живете на Дніпропетровщині. Ми покладаємо на вас надію і віримо, що ви будете розвивати багаті наукові й мистецькі традиції та збагачувати спадщину нашого народу.

Слова щирої вдячності висловлюємо всім педагогам Дніпропетровщини за високу професійність, патріотизм та мудрість. Ви плекаєте нове покоління сучасної молоді - найбільшу цінність нашої держави.

Бажаємо всім вам наснаги, відмінного навчання, цікавого і плідного нового навчального року. Нехай він стане для вас роком яскравих звершень та досягнень! Хай щасливою буде ваша доля!

З повагою                      
Голова облдержадміністрації                         
О.Ю.ВІЛКУЛ