ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

У днепропетровской прокуратуры – двойной праздник

01.09.2011

На одержанні хабара погорів селищний голова.

 

            31 серпня 2011 року прокуратурою Дніпропетровської області завершено досудове слідство та направлено до суду кримінальну справу по обвинуваченню голови однієї з селищних рад в області за ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання хабара).

            У ході досудового слідства встановлено, що селищний голова вимагав та одержав від громадянина М. хабар у сумі майже 28 000 гривень за сприяння у вирішенні питань про надання двох земельних ділянок.

З метою забезпечення можливої конфіскації майна обвинуваченого, накладено арешт на шість його особистих земельних ділянок площею 17,4 га, вартістю 400 тисяч гривень.

 

Прокуратурою області направлено до суду кримінальну справу відносно посадовця кримінально-виконавчої служби.

 

31 серпня 2011 року прокуратурою Дніпропетровської області завершено досудове слідство у кримінальній справі за обвинуваченням посадовця державної кримінально-виконавчої служби за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України (одержання хабара).

            Слідством встановлено, що посадовець одержав від дружини засудженого хабар у сумі 20 000 гривень за підготовку документів до суду про умовно-дострокове звільнення від відбування покарання її чоловіка.

            Наразі кримінальну справу направлено до суду для розгляду по суті.

 

 

Прес-служба прокуратури області