ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Удод взял на себя ответственность за готовность города к зиме

08.11.2013

Как сообщает пресс-служба облсовета:

 

8 листопада голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод провів двадцять першу сесію обласної ради VI скликання. Головними в порядку денному стали питання «Про стан готовності житлово-комунальних господарств, підприємств паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2013/2014 року» та «Про незастосування процедур банкрутства до комунальних підприємств та закладів, що належать до спільної власності територіальних громад Дніпропетровської області».

- Підготовка житлових будинків, закладів освіти та охорони здоров’я до опалювального сезону – одне з найважливіших завдань. На сьогодні в містах і районах Дніпропетровської області виконані необхідні заходи з підготовки теплових мереж, котелень, водопровідно-каналізаційних мереж до стабільної роботи в осінньо-зимовий період. На робочому засіданні напередодні сесії я підняв питання налагодження системи моніторингу стану теплових мереж та системи зворотного зв’язку з громадянами. Це дасть можливість швидко виявляти несправності та оперативно їх усувати, - зазначив Євген Удод.

Для забезпечення своєчасного початку опалювального сезону в області була здійснена комплексна підготовка 15635 житлових будинків, 1145 закладів освіти, 818 дошкільних закладів, 216 закладів охорони здоров’я та 1534 котелень. Також підготовлені 2741 км теплових мереж, відремонтовані та замінені 180 км водопровідно-каналізаційних мереж, до роботи в зимовий період готові 630 одиниць снігоприбиральної техніки та заготовлено 86,5 тис. тонн посипного матеріалу. Станом на 15 вересня 2013 року всі об’єкти отримали паспорти готовності до роботи в осінньо-зимовий період 2013/2014 року.