ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

В Днепропетровске убивают за 500 гривен

12.11.2013

Вироком Амур-Нижньодніпровського районного суду, на підставі доказів, представлених державним обвинувачем, мешканця Дніпропетровська засуджено до 15 років позбавлення волі за умисне вбивство з корисливих мотивів за попередньою змовою групою осіб, розбій, поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень та крадіжку, вчинену за попередньою змовою (п.п.6,12, ч.2 ст. 115, ч.4 ст.187, ч. 2 ст.185 Кримінального кодексу України). Його спільник отримав 13 років позбавлення волі, його визнано винним в умисному вбивстві з корисливих мотивів за попередньою змовою групою осіб. Обидва засуджених – 1988 року народження.

У ході досудового розслідування встановлено, що в серпні 2012 року, чоловік, маючи боргові зобов’язання у сумі 500 гривень перед раніше знайомим йому 23-річним громадянином, замість того, щоб повернути гроші, запланував вбивство свого благодійника. Боржник схилив до участі у навмисному вбивстві свого знайомого, пообіцявши посприяти в працевлаштуванні останнього на підприємстві.

15.08.2012 року позичальник під надуманим приводом запропонував потерпілому проїхати до гаража, де пообіцяв повернути гроші. У вказаному місці їх вже очікував співучасник злочину. Потерпілому було завдано 39 ударів ножем.

За скаргою обвинувачених справа розглядалася в апеляційній інстанції, вирок районного суду якою залишено без змін.

 

Прокуратура м. Дніпропетровська