ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Все еще горим?

10.09.2010

 

Облдержадміністрація продовжує вживати заходів щодо запобігання виникненню лісових пожеж. Зокрема, у підвищеній готовності до реагування на пожежі та надзвичайні ситуації продовжують утримуватися сили ГУ МНС України в Дніпропетровській області.
За минулу добу на території області сталась 1 пожежа загальною площею 0,04 га (займання сухої трави). Для ліквідації наслідків пожеж залучалося 5 чоловік особового складу та 1 одиниця техніки. Пожежа своєчасно та без наслідків  ліквідована.
Для проведення запобіжних і профілактичних заходів з питань протипожежної безпеки задіяні 1783 особи особового складу та
661 одиниця техніки (у тому числі 1 гелікоптер МІ-2).
Третього вересня було відкрито сезон полювання на пернатих. Але заборона в’їзду транспортних засобів до лісових масивів, їх стоянок уздовж лісонасаджень та відвідувань громадянами лісів триває й досі. Працівники  Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства разом із правоохоронними органами постійно проводять рейди у лісових масивах. Продовжується практика застосування заходів адміністративного впливу до порушників вимог пожежної безпеки.
ДОВІДКА:
Для проведення запобіжних і профілактичних заходів з питань протипожежної безпеки задіяні 1783 особи особового складу та 661 одиниця техніки (у тому числі 1 гелікоптер МІ-2), з них від:
•    ГУ МВС України в Дніпропетровській області – 491 особа та 166 одиниць техніки, з них:
-    ДАІ – 110 осіб особового складу та 55 одиниць техніки;
-    патрульно-постової служби – 67 осіб особового складу та 25 одиниць техніки;
-    ОМОП “Беркут” – 9 осіб особового складу та 3 одиниці техніки;
-    місцевих підрозділів УМВС –  305 осіб особового складу та 83 одиниці техніки;    
•    органів державної влади та органів місцевого самоврядування – 145 осіб та 41 одиниця техніки;
•    обласного управління лісового та мисливського господарства – 297 осіб та 78 одиниць техніки;
•    Головного управління МНС України в Дніпропетровській  області з урахуванням чергових частин в містах та районах – 850 осіб та 376 одиниць техніки.
Виконуються заходи щодо заборони в’їзду транспортних засобів до лісових масивів, їх стоянок уздовж лісонасаджень. Силами та засобами Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства:
•    перекрито (перекопано) 950 непланових в’їздів (виїздів) до лісових масивів;
•    проведено облаштування 3038 км мінералізованих смуг;
•    постійно здійснюється догляд за 10879 км мінералізованих смуг;
•    встановлено 192 шлагбауми та 377 попереджувальних щитів.
Головним управлінням МНС України в Дніпропетровській області перевірено 415 пожежонебезпечних об’єктів, з них: АЗС – 260, АГЗС – 63, ПАГЗС – 7, 13 складів та баз зберігання пально-мастильних матеріалів і 72 інших об’єкти.
У період перевірок виявлено та 2701 порушення правил пожежної безпеки, з яких усунуто – 1619.
За порушення вимог законодавства з питань пожежної безпеки на відповідних посадових осіб складено 163 адміністративних протоколи

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ