ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Житель Самарского района попался на грабеже, а чиновник «Днепрогаза» на взятке

03.09.2011

Как сообщает ЦОС ГУ МВД в Днепропетровской области:

1   серпня до працівників Покровського райвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що з  обелiску  братської  могили  в с. Гаврилiвка була викрадена  надгробна  дошка.

За скоєння злочину працівниками міліції був встановлений та затриманий непрацюючий, 33-річний місцевий мешканець.

За цим фактом слідчим відділом було порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 297 КК України «Наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого». Зловмиснику загрожує  обмеження  волі  на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

 

2 вересня п. р. до працівників Самарського райвідділу міліції Дніпропетровського міського управління  звернулася непрацююча, 28-річна місцева мешканка. Заявниця повідомила про те, що  о 00.30 бiля одного із кафе по  вул. Кадровiй, невiдомий, шляхом ривка,  заволодiв  її мобiльним  телефоном.  За  скоєння  злочину працівниками міліції був затриманий  непрацюючий, 31-річний громадянин.

За цим фактом слідчим відділом було порушено кримінальну справу за ст. 186 КК України «Грабіж».

 

2 вересня працівниками УДСБЕЗ ГУМВС України в Дніпропетровській області було зiбрано матерiал у вiдношеннi начальника  однієї із служб  публiчного  акцiонерного  товариства    «Днiпрогаз».   

Зловмисник вимагав та отримав  хабар  у  сумi 205 тис.  гривень  вiд  заступника  директора  одного із приватних пiдприємств за  безперешкодне  прийняття:  - комплексiв   телеметричних вимiрянь i сигналiзацiї газорегуляторних  пунктiв  з  автономним  живленням по актам прийому-передачi; -пусконаладочних робiт щодо вводу в експлуатацiю  комплексу  та безперешкодного пiдписання актiв випробувань вказаного обладнання.

За цим фактом прокуратурою області було  порушено кримінальну справу за ч.3 ст.368 «одержання хабара» Кримінального кодексу України.

Відповідно до санкції вказаної статті зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років  з  позбавлення  права  обіймати  певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

 

03.09.2011